خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دانلود رایگان آموزش تست و خرید خودرو دست دوم

  دانلود رایگان آموزش تست و خرید خودرو دست دوم

  دانلود رایگان آموزش تست <a href=و خرید خودرو دست دوم" width="494" height="372" />

  افراد بسیاری هستند که به دلایل متعدد، خودرو دست دوم می‌خرند اما برخی سهل‌انگاری‌ها در خرید وسیله نقلیه مرتکب می‌شوند که خریدشان را گران می‌کند و از ارزشش می‌کاهد.

  به اعتقاد بسیاری از کارشناسان خودرو، خرید خودرو دست دوم اصولی دارد که باید آن را رعایت کرد در غیراین صورت خریدار با ضرر مالی فراوانی رو به رو می شود .

  ممکن است خودرویی که قصد خرید آن را دارید از لحاظ ظاهری بسیار مناسب به نظر برسد اما ایرادهای فنی داشته باشد که از نظر شما پنهان بماند. برای مثال بسیاری از افراد ممکن است کیلومترشمار خودرو را دستکاری کنند تا میزان مسافت طی شده کمتری را نشان دهند. پس با یک سری تست و آزمایش توسط خود شما و یا به کمک یک تعمیرکار ماهر و متخصص خودرو می‌توانید قبل از خرید از ایرادات فنی واحتمالی خودرو و هزینه‌های احتمالی در آینده باخبر شده و انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

  خیلی از کارشناسان این عرصه اعتقاد دارند هیچ راهی برای فهمیدن مناسب بودن یک خودرو بهتر از تست و آزمایش توسط خود شما نیست.

  با این توضیحات این سوال مطرح میشود که چگونه یک خودرو دست دوم بخریم و به چه مواردی توجه کنیم؟

  از آموزش هایی که در زمینه خودرو امروز بزای کاربران محترم سایت نیاز خودرو آماده کردیم مربوط به خرید خودروی دست دوم می باشد.

  ما جهت راحتی شما این مقاله را به صورت دانلود رایگان قرار دادیم تا با فرصت و حوصله بیشتر در وقت نیاز مطالعه بفرمایید

  فایل آموزش تست و خرید خودرو دست دوم را از زیر دانلود کنید

  فرمت : ورد و قابل ویرایش

  حجم زیپ شده :۲,۵۵ mb

  دانلود رایگان آموزش تست و خرید خودرو دست دوم

  و خرید خودرو دست دوم" href="http://niazcar.ir/post/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85/" rel="nofollow" target="_blank">و خرید خودرو دست دوم" src="http://niazcar.ir/wp-content/uploads/2016/01/downloadICON.gif" alt="دانلود رایگان آموزش تست و خرید خودرو دست دوم" width="150" height="55" />


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : خودرو ,دانلود ,آموزش ,بسیاری ,رایگان ,خرید خودرو ,دانلود رایگان ,آزمایش توسط ,رایگان آموزش ,دانلود رایگان آموزش ,
  دانلود رایگان آموزش تست و خرید خودرو دست دوم

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر